X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

حکیم ارد بزرگ Orod Bozorg و دکتر علی شریعتی Ali Shariati

بخش یازدهم نظرات مردم در مورد حکیم ارد بزرگ و دکتر علی شریعتی


*********************نویسنده: مهوش آسان
چهارشنبه 25 آبان1390 ساعت: 17:1

شخصیت حکیم ارد بزرگ دارای وجوه مختلفی است که بعضا در بسیاری از قضاوت ها این بخش ها کمتر یاد می شود همانند نقش بسزای ایشان در میان مردم کشورهای دیگر ... نوشته زیر را بخوانید :


انتقام از احمد شاه مسعود با حمله به حکیم ارد بزرگ

این روزها "حزب وطن" افغانستان دشمنی با جنبش شمال افغانستان ، تاجیک ها و بازماندگان احمد شاه مسعود و همچنین کشور ایران را به شدیدترین شکل ممکن به نمایش گذاشته است این نقشه ماهرانه در اتاق کدام سرویس امنیتی می تواند طرح شده باشد ؟ آنچه مسلم است ، این است که از این وضع کشورهای همانند هندوستان و ترکیه به شکلی ملموس سود می برند و در نگاهی بلند مدت تر می بینیم کشورهای انگلیس و آمریکا نیز از مواهب چنین اقداماتی سود می برند .
حزب وطن افغانستان در سایت رسمی خود (که از چندی پیش در پی حملات به حکیم ارد بزرگ و نظام ایران در کشورمان مسدود شد) مقاله ایی به قلم "ولید طرزی" منتشر نموده است با عنوان "ایران و مزدورانش" .

این مقاله پیروی نکاتی است که دکتر جلال بایانی از دیپلماتهای دستگاه دیپلماسی افغانستان در دولت های ببرک کارمل و محمد نجیب الله در مقاله ایی با عنوان "اردبزرگ یا شیطان بزرگ" وجود داشت .
متهم کردن حکیم ارد بزرگ (ابتدا با لقب دگروال[سرگرد] ارد بزرگ و حالا ژنرال امنیتی ایران) به تلاش در جهت تقسیم و تجزیه کشور افغانستان و الحاق آن به ایران است . حزب وطن برای تخریب چهره مردمی و دوستداشتنی حکیم ارد بزرگ نزد کشورهای ایران ، افغانستان ، تاجیکستان ، پاکستان ، ازبکستان و ترکمنستان برچسب هایی نظیر پان ایرانیست ، یهودی بودن ، فراماسونر ، مامور ارشد امنیتی و یا ریاست گروهی تروریست ایرانی در افغانستان یاد می کنند . با هم بخش هایی از آخرین مطالب اهانت آمیز این حزب به قلم ولید طرزی را مرور می کنیم پیشاپیش به خاطر نقطه چین هایی که در متن می بینید عذرخواهی می کنم .  

----

نویسنده: ولید طرزی                                                                                                 
« «{ ایـــــران و مزدورانش بدانند که : تاجهان است ، مه وخروشید، تجزیه افغانستان خیال ، محال وجنون}»»   
 
ـ تا حال در مورد اندیشه های شیطانی و افکار افراطی ناسیونالیستی ( پان ایرانیزم \) ارد بزرگ) مطالعات ، تبصره و کاوش فراوانی صورت گرفته است ، او ( ارد ) از  بزرگترین متفکرین حال حاضر رژیم ...ی ایران و اندیشه متعفن ( پان ایرانیزم ) بوده . صدها جمله از او بر ضد سایر تمدن های استوار ، اصلی ، کهن ، واقعی ،تاریخی کشور های کهن باســتانی در منطقه بخصوص افغانستان ، عراق ، ترکیه و آذربایجان در مطبوعات مضحک و مپتذل ایران به نشر رسیده است .

چیزی که انسان نیازمند آن در طول راه سفر عمر خویش است و در درون « خویش» خود همواره در این باور زندگی میکند که امید و آرزو را می توان رنگی از حقیقت داد در ضمیر این حکیم تقلبی و ساختگی استخبارات ایران بنام ( ارد ) و آن هم ( بزرگ ) دیده نه میشود، این سرلشکر ویا جنرال وزارت اطلاعات .ج .ا .ایران  بر اساس خواسته های زندگی شخصی خود گام برمی دارد و در راه سرنوشت هر انسان اگاه یک مانع و یک سد است ، او بر ضد   هرگونه فانوس و چراغی که رهنمایی انسانی باشد قرار دارد ( ارد ) اندیشه را در سیاهی های دنیای  خود میبیند   (  ارد ) دایمآ در زندگی دچار سستی  و عطالت شد آنرا با افراطگرایی درمان نموده است،   اگر با افکار پوسیده ، فاشیستی و ایده های تاریک( ارد)   بنشیند   به یقین از«معرفت انسانی »  یک به یک نفرت میکنید , جنبه علمی و کاربردی ثابت شده ای را در زندگی او وجود ندارد .
 دکتر .... (پژوهشگر و محقق افغانستان) می گوید :
( ارد ) سرطان کشور بنام پارس که  تاریخ اش ،   قدامت اش، فرهنگ ا ش  ، کورش کبیر اش ، تخت جمشید اش فریدون و ســـــــــفســـــطه فردوسی اش دروغ از آب به در آمد ، نه کورش بود و نه جنگ با ســــــکندری و از  فرهنگ[ والای پارسی )درمنطقه  خبر نبود اگر بود تاریخ ترک آذر و یهودیان قبل از اسلام   بود شناخته و معرفت یافته است. پارسی زبانان امروز ایران که اکثرأ در گذشته ترک زبان ، لر زبان ، براوی زبان و عرب بلوچ زبان بودنئ بیشتر از هر وقت بوجود شخصیت هایی چون( ارد ) ( قطب زاده ) ( خلخالی ) ( شرعیت مداری ) ( بنی صدر ) در ایران  نفرت دارند .
     افکار ( ارد )  بسیار  مریض ، پوسیده و خیالی  است و   روزی برسد خواسته های پوچ وی در مورد همگرایی ، اتحاد و حقوق تاریخی  به یاس و نا امیدی تبدیل گردد چون اساس علمی و فلسفی ندارد، و محکوم شدن او به مرحله ی اجرا در آید و آنروز روز سربلندی  و غرور هر فرد ایرانی و وطن دوست خواهد بود و بازگشت ایران به عظمت و شکوه دیرین و بازیابی جایگاه واقعی خویش در دنیا  دیگر خیال محال و هوس بیش نیست ، چون تاریخ محدود پارس با عظمت ، شکو شناخت و آشنایی ندارد.
   خلاصه زندگی نامه  حکیم اســــــــــــتخباراتی ایران بنام [ ارد ]   :
 - ارد  ، بزرگترین  طراح پان ایرانیزم  حاضر ایران و مسول پیش برد تمام پروژه های خصمانه ، ددمنشانه و شر ایران در قبال افغانستان ، در شهر مشهد بدنیا آمد .
   - اجداد پدری یـــــهود و اجداد مادری اش از  ایل قشقایی شیراز بوده اند .
   - از کودکی عاشق طراحی  دسیسه ، نفاق و شـــقاق در سطح خانواده ،  محله و بازار بوده و هم اکنون تا سطح منطقه انکشاف یافته است .  
 - شهرت  جاسوسی ، تخریب کارانه ، عظمت طلبانه او و اینکه یکی از کارگزاران کلیدی رژیم و دستگاه استخبارات ایران در کشورهای آسیای میانه و بخصوص تاجیکستان و افغانستان بیش از ایران  شهرت دارد .
  تحلیل گر افغان دوکتور جلال بایانی بسیار شفاف پرده از چهره این حکیم استخبارات ایران برداشته و نگاشته است :
پادشاه شیاطین در ایران کسی نیست جز ارد بزرگ . او مرجع فساد و اختلال در ایران و جهان است. آغشته به جنون تعصب نژادی موهوم و در عین حال از انسانیت بیزار است. نگاه او چنانکه در نظریه قاره کهن اش دیده می شود، آفت بار و پرتعفن است. بسیاری از شیاطین ایران، افغانستان رشد ظاهری خود را مدیون فتنه او میدانستند و میدانند. ارد بزرگ با سخنان و نظریات شیطانیش روح امید و زندگی را از قلب و روح جوانان و نسل امروز ایران و افغانستان پاک نموده در عوض تخم نفرت، کینه، نفاق، شقاق و فساد را کشت میکند  ارد بزرگ دوست رژیم  آخندی ایران دشمن جوانان است.
     
ارد  ، احمد شاه مسعود را ترغیب نموده بود تا افغانستان را دوباره به ایران ملحق نماید دلیل ادعای خود را نیز این جمله شهید احمدشاه مسعود می دانند که گفته بود : « من و ارد زاده یک سرزمین بزرگ هستیم .» کمونیستهای افغانستان می گویند : « نشریات بیشمار از طرف دستگاه ... ایران در وصف بزرگ نمایی و فیلسوف بودن ارد بزرگ این بنیان گذار تفتن و شقاق کشورهای دری زبان و تاجکی زبان افغانستان و تاجکستان چاپ و به مشتریان دائمی اندیشه های این شیطان بزرگ منحیث آئین نامه و دستور ارسال و پست میگردد، که صدها نسخه آن در پنچشیر، بدخشان، خواجه بهاوالدین ولایت تخار، اندراب ولایت بغلان و جوزجان و اکنون کابل، بامیان، هرات، فراه و نیمروز یافت و موجود است و برای نوکرانش قابل احترام و اجرأ است ، دوست نزدیک او با احمد شاه مسعود بود ؟!!! »

بی شک ارد بزرگ، برجسته ترین کارشناس و طراح تجزیه افغانستان در حال حاضر در دستگاه ... ایران است که هم ردیف و هم طبق با جنرال حمید گل پاکستانی بوده - تا کنون در دهها کتاب، وجیبه، دستور به اشکال گوناگون به طرح نظریات و افکار او مبنی بر الحاق خراسان افغانستان با خراسان اشغال شده ایران ، تجزیه قسمت های از افغانستان و الحاق آن با ایران و به افغانستان گسیل و ارسال گردیده است

در سراسر نوشته های فوق چهره اصلی حکیم  اســـــــــتخباراتی   حس افراطگرایی ناسیونالیتی او بر ملا و توجه ویژه به   شیاد بودن او می شود .

  در سایت .... می خوانیم :
« ارد  » از   جمله عناصر برجسته  افکار فاشـــــــــیســــتی ( پان ایرانیزم )  در حیات نو بنیاد معاصر ایران بوده دارای نظریه قاره کهن و نظریه کهکشان بزرگ اندیشه‌ خالی و پوچ او است. زادگاه وی شهر توس نو (مشهد ) می باشد ولی پدر وی از  یــهودان ایران بوده است. کتاب آرمان نامه حاوی جملات  و  طرح  فاشیستی اوست. او از دوستان نزدیک احمد شاه مسعود وزیر دفاع افغانستان بوده‌ است ارد در آسیای میانه و بخصوص در بین مقامات اگاه افغانستان  بنام مفتن ، شـــــیاد ، تروریست ، تخریبگر و ددمنش  شـــهرت بسیاری دارد.»

( "بنیاد جهانی ارد بزرگ")(!!!؟؟؟ ) غرض پوشش استخباراتی در دوم  اپریل  2010  توسط شخص ... بنیان نهاده شد این بنیاد دارای 7 نفر در هیئت رییسه خود می باشد که همه آنها از زبده ترین کارشناسان استخبارات و اندیشه ها و نظریات ارد  هستند تا افغانستان تجزیه و در منجلاب اختلافات مذهبی ، لسانی ، ملیتی و تباری بیشتر غرق نمایند.    
  - ارد  دو نظریه مشهور دارد به نام های قاره کهن و کهکشان بزرگ دارد.

- نظریه قاره کهن
حوزه( تمدنی ایران) را در قالب یک قاره جدید مطرح می‌کند قاره ایی از کشمیر و پامیر تا مدیترانه این قاره شامل بیست کشور می‌شود. تا کنون بحث‌های بسیاری برای تحقق این خواست انجام شده و همچنان ادامه دارد . ارد جایگاه ایران در قاره کهن را همانند یونان در اروپا می‌داند [ ؟؟؟[ یعنی یک مادر فرهنگی بزرگ که بخش اصلی گنجینه تاریخی و فرهنگی قاره را در خود دارد.
  نظریه او مبتنی بر سخن( فردوسی ) است که می‌گوید سلم و تور دو فرزند فریدون که یکی بر غرب و دیگری بر شرق جهان حکومت می‌نمودند برای تصاحب این سرزمین ایرج حاکم منطقه قاره کهن (نامیست که ارد  بر این قاره نهاده‌است) را می‌کشند. و او می‌گوید قاره کهن امروز توسط آسیا و اروپا بلعیده شده‌است. در نظریه قاره کهن ارد بزرگ قاره‌های آسیا و اروپا متجاوزین به حریم قاره کهن معرفی شده‌اند. قاره کهن از کوهستان پامیر و کشمیر آغاز و تا مدیترانه ادامه می‌یابند و 20 کشور در داخل آن قرار می‌گیرند . کشورهای قزاقستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، شمال غربی و شرقی هندوستان ( سرزمین کشمیر ) ، پاکستان ،...  ،  ... ، ... ،  ...، ... ، عراق ، ترکیه ، سوریه ، لبنان ، قبرس ، جنوبی ترین بخش روسیه در میانه استراخان در شمال دریای خزر تا جنوب اکراین ، آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان در قاره کهن جای می گیرند  که همه در گذشته [ مال ] ایران و جز ایران بوده و ضرورت است با ایران الحاق شوند.

 - نظریه کهکشان اندیشه
نظریه کهکشان بزرگ اندیشه دقیقا نقطه عکس نظریه دهکده کوچک جهانی مارشال مک لوهان کانادایی است او با دلایل مستدل ثابت می‌کند جهان رو به انفجار اندیشه‌های گوناگون است. ارد  پیش بینی نموده که تعداد وبلاگها و سایتها بزودی چندین برابر جمعیت کل جهان بشود و برای هر سئوالی دهها راه حل پیدا می‌شود که بعضا مغایر هم هستند و در راس ایران قرار میگیرد .

   شهرت( ارد ) از دو بعد قابل طرح است نخست به خاطر طراح تجزیه  هرات ، غور و ولایت نیمروز افغانستان و الحاق آن به ایران  ، و دیگر  طرحها و پندهای حکیمانه اش است  که باید افغانستان کشور غریب ، عقب مانده ، جنگ زده و تخریب شده باقی بماند       .  
 حوزه  اجتماعی اش در افغانستان ریشه  بزرگ دارد او در تمام عرصه های سیاسی ، نظامی ، استخباراتی ، اقتصادی ،  کلتوری و میدیای افغانستان از نفوذ بزرگ برخوردار است .  
 
----

پس از سقوط طالبان و روشن شدن نقش کشورهای عربستان سعودی و امارات متحده عربی در جنایات طالبان و نسل کشی مردم افغانستان توسط آنها ، در نهایت تنها کشور پاک و محبوب نزد مردم و مقامات افغانستان ایران شناخته شد مظهر این دوستی در علاقه مردم افغانستان بخصوص دری زبانان و تاجیک های افغانستان به احمد شاه مسعود و دوستش حکیم ارد بزرگ دیده می شود .
پشت صحنه حزب وطن پان ترک های افغانستان نیز دیده می شوند این حزب هواداران خویش را در بین قبایل ازبک یافته است . نفوذ معنوی حکیم ارد بزرگ در دل مردم افغانستان و بخصوص تاجیک های این کشور که عاشق او و احمد شاه مسعود هستند پشت این حزب را شدیدا می لرزاند . آنها با حمله به حکیم ارد بزرگ از احمدشاه مسعود انتقام می گیرند ، احمد شاه مسعودی که نجیب الله را از تخت قدرت به زیر کشید  . محمد نجیب الله قبل از ریاست دولت افغانستان ، 6 سال ریاست سازمان استخباراتی ببرک کارمل را بر عهده داشت که در طی آن بزرگترین فجایع بشری را مرتکب شد حزب وطن با تاختن به جنبش شمال افغانستان و حکیم ارد بزرگ فرار رو به جلو را آغاز نموده تا جنایاتش مخفی باقی بماند .متن اهانت های "ولید طرزی" را در "سایت رسمی حزب وطن" و همچنین "سایت مصالحه ملی" ببینید :

http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Iran%20wa%20tarhe%20Tajzeae%20afghanistan.htm
http://www.mosalehaimeli.org/index.php?option=com_content&view=article&id=730:2011-11-13-13-45-53&catid=45:2011-01-09-20-09-35&Itemid=66 
*********************


نویسنده: وطن دوست
چهارشنبه 25 آبان1390 ساعت: 17:25

بفرما آقا غلوووووم!!اینم عربها که ازشون تعریف می کنید!
جملات عماد رو بخون تا بفهمی چرا به عربها از قدیم موجودات خائن و بد ذات می گفتن!
و هیچ وقت چشم دیدن استقلال و نام نیک ایران عزیزمون رو نداشتن.
من از همینجا از دوستانی که با نظرات منطقی و بدور از احساسشون ما رو با خیلی از مسائل تاریخی کشور عزیزمون آشنا می کنن،متشکرم.واقعا پیج مثر ثمری شده.
مخصوصا خانم میناچی،آقا امین،خانم پروانه و آقای ماجدی...


 
*********************
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher